ROM Dizlik Ile Serin Postoperatif Genual Kırık Diz Eklem Ayarlanabilir Tıbbi Menteşeli Destek tespiti Bağ Gerilme

Yeni ürün

₺310.61

-18%

₺383.46

Stokta var

999 öğeler

İstek listesi

Etiketler: Ucuz ROM Dizlik Ile Serin Postoperatif Genual Kırık Diz Eklem Ayarlanabilir Tıbbi Menteşeli Destek tespiti Bağ Gerilme, Yüksek Kalite ROM Dizlik Ile Serin Postoperatif Genual Kırık Diz Eklem Ayarlanabilir Tıbbi Menteşeli Destek tespiti Bağ Gerilme, Çin Parantezi ve Destekleri Tedarikçiler.


OSR-012 ROM Dizlik Ile Serin
notlar:
bu 1 parça için, hem sağ ve sol ayak bileği sığabilecek;
boyut Seçin:
2018 Yeni Tip (yarım yeşil yarım gri ROM Ile);
ayarlanabilir Tek beden herkese uyar
endikasyonları: köpük yapılmış cildinize yakın kendi bir nefes fonksiyonu ayarlanabilir
fonksiyonlar: postoperatif diz eklemi ve yürüyüş eğitim fixation tasarım var olanlar için bir ağrı diz veya arthletes gelen ağrı azaltılması ve iyi almak için size itin kan akışını artırarak ve teşvik kurtarma preesure withour diz korumak ve kötü olsun tekrar diz immobilizing için iyi
özellikleri: düzeltilmiş ROM sağlamak bir işlevdir bunu giydiğinizde bir uygun pozisyon yapmak specifically korumak zarar verebilir profesyonel hareket aralığını ayarlamak için izin verilen için özellikle diz yaralanma ihtiyaç olarak onları ayarlamak (Postoperatif fixation veya yürüyüş eğitim)
açıklama:
1. değerlendirmek için uzunluk, pivot menteşe merkezi bulun biraz yukarıda diz eklemi midline.
2. dikme uzunluğu artırmak için, döndür uzunluk ayarı kolu tek yarım turn (120 derece) unlocked pozisyon için.
3. pozisyon ve hizalama işaretleri metal dikme üzerinde verilmektedir. İstenilen yan payanda uzunluğu elde edilmiştir, döndürmek için uzunluk ayarı kolu geri kilitli konumda. ayarlanmıştır dikme 23 " (58 cm). bu ayarı yapmak hem için menteşeler. dikme uzunluğu azaltmak için, uzatma barlar t0 tamamen kaldırılmış olabilir en aza indirmek için InnovatorT DLX uzunluğu 17 " (41 cm).
4. patella sağlamak maruz kalır ve medial ve lateral menteşeler ki sadece yukarıda orta-patella hizalanır.
5. sonra uzunluğu belirlenir, trim softgood dolgu olarak gerekli. sapanlar gerekli olarak da kesilmiş olabilir olabilir.
6. tüm güvenli ve tutturmak sapanlar, yakın iki askıları ile başlayan diz.
7. anti-göç uygulayın (gastroc) kayış gerektiği gibi (opsiyonel).
8. hareket aralığını ayarlamak için, basın kadar fleksiyon veya uzatma düğmesi ve döndürmek fleksiyon veya istenen derecede uzatma aracılığıyla görünür göstergesi pencere.
9. menteşe kilit ayarlamak için, istenen kilit açı. hizalayın ayarı uygun açı menteşe üzerinde ok üzerinde işaretlenmiş olarak alt yan çubuğu kol. kaydırın damla açısını sabitlemek için kilit düğmesi menteşe.
10. zorlamak için uyum, döngü ve güvenli kapalı kilit delikten bağları sınırlamak için, fleksiyon ve ekstansiyon düğmeler hareket aralığı ayarı.
11. yan barlar fit bireysel anatomi için bükülmüş olabilir. yan barlar olmalıdır bent ile final uzunluğu ayarlamaları ile tamamlanmış ve metal dikmeler plastik kollu yüklü. Bend bükme ile ütüler.
12. DLX Yenilikçisi kaldırmak, unfasten askıları ve köpük pedleri açın. mesnedi daha sonra tek bir birim olarak kaldırılır ve yeniden.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 40cm x 20cm x 15cm (15.75in x 7.87in x 5.91in)
boyut Free Size
öğe Türü Braces & Supports
Etkisi Kemik Bakım
malzeme Kompozit Malzeme
Model Numarası OSR-012
Size Universal
Material Neoprene with nylon lining;Extra elastic;Bilateral spring steel

Bir değerlendirme yazın

ROM Dizlik Ile Serin Postoperatif Genual Kırık Diz Eklem Ayarlanabilir Tıbbi Menteşeli Destek tespiti Bağ Gerilme

ROM Dizlik Ile Serin Postoperatif Genual Kırık Diz Eklem Ayarlanabilir Tıbbi Menteşeli Destek tespiti Bağ Gerilme

İlgili